“Дешева” ліцензія ERP часто виявляється лише вхідним квитком.
2400 грн/міс за базу, 110$ за користувача чи 91€ за користувача — це ще не готова система для бізнесу. Реальні витрати починаються з впровадження, кастомізації, інтеграцій, навчання, підтримки та місяців запуску.
K2 ERP пропонує інший підхід: 1 сервер, безліміт користувачів, єдина система та поетапне впровадження без прихованого ліцензійного навантаження за кожного співробітника.
#K2ERP #ERP #Odoo #MicrosoftDynamics #SAP #BAS #1C #УкраїнськеПЗ #АвтоматизаціяБізнесу #Бухгалтерія #CRM #Виробництво #ERPУкраїна

Немає коментарів:
Дописати коментар