пʼятниця, 15 травня 2026 р.

BAS — це 1С. Просто з вусами, в окулярах і з новим бейджиком


BAS — це 1С, просто з новою вивіскою.

У статті розбираю, чому казки про “незалежний український продукт” не витримують зустрічі з реальністю: ті самі партнери, ті самі конфігурації, та сама логіка оновлень, ті самі підходи й знайома 1С-спадщина.

Можна змінити назву, логотип і легенду походження. Але якщо під капотом усе ще 1С — ринок це бачить.

https://erp.kyiv.ua/bas-cze-1s-prosto-z-vusamy-v-okulyarah-i-z-novym-bejdzhykom/

Немає коментарів:

IT теж воює. І якщо ми не виженемо ворога зі своїх комп’ютерів, він ще довго залишатиметься в нашій економіці

Ворог не лише на фронті. Він може бути всередині бізнес-систем, де живуть дані, фінанси й процеси компаній. Настав час очистити український ...